İzmirSMD 7. Olağan Genel Kurulu Toplantısı 19 Şubat'ta Gerçekleşecek

Derneğimizin 7. OLAĞAN GENEL KURUL Toplantısı, 19 Şubat 2017 Pazar günü Saat 10:00’da Bayraklı Hilton Garden Inn Otel İlyada 1 toplantı salonunda yapılacaktır.

Egeli Proje ve Yapı / Hüseyin Egeli ve Kaynak Mimarlık / Emre Kaynak Mimari Proje Sergisi

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin yirmincisi 1 Haziran 2016 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi’nde açılıyor.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 2. Olağanüstü Genel Kurul Çağrısı

Derneğimizin 2. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 10:00 - 12:00 arası Hotel Konak'ta gerçekleşecektir.

Çapraz Yansımalar Le Corbusier Sergisi İzmir'de

19 Nisan 2016‘da İzmir Mimarlık Merkezi’nde açılacak ve 17 Mayıs’a kadar izlenebilecek olan bu sergide, Emden’in fotoğraflarının yanı sıra, Le Corbusier üzerine araştırma ve çalışmaları olan akademisyenlerin yazdığı metinler de yer alıyor.

Tamer Aksüt ve Tufan Arkayın Mimari Proje Sergisi 30 Mart’ta Açılıyor

“Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin 19’uncusu EkoADM Mimarlık / Tamer Aksüt ve Arkayın Mimarlık / Tufan Arkayın proje sergisi 30 Mart 2016 Çarşamba günü açılıyor.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014 Sergisi İzmir'de Açılıyor

28 Eylül Pazartesi günü saat 19:00'da başlayacak kokteyl ile açılacak sergiye tüm İzmirli mimarları bekliyoruz!

29 Nisan'da DEKOMOD Mimarlık'tayız

Derneğimiz tarafından düzenlenen "Ofis Toplantıları"nın Nisan ayı ev sahibi değerli üyemiz Hüsamettin Özkaymakçı ve Dekomod Mimarlık.

Yalçın Kezer Mimari Proje Sergisi 25 Mart'ta açılıyor

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin onyedincisi Modul-ART Tasarım Proje / Yalçın Kezer proje sergisi 25 Mart 2015 Çarşamba günü açılıyor.

Uğur Onur / Necdet Ulema sergisi 26 Kasım'da Koleksiyon'da açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya'nın uzun soluklu ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin onaltıncısı 26 Kasım'da açılıyor.

TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi: "Basamaklar 2014"

TSMD Mimarlık Merkezi, eğitime katkı projelerine bir yenisini daha ekleyerek, her sene yapılması planlanan mimarlık öğrencileri proje sergisinin ilkine ev sahipliği yapıyor.

Ağustos ayı toplantımız EKOADM Mimarlık'ta

"Ofis Toplantıları"mızın Ağustos ayı buluşması, 28 Ağustos Perşembe günü saat 18.30'da, üyemiz Tamer Aksüt'ün ev sahipliğinde EKOADM Mimarlık'ta gerçekleştirilecektir.

Can Şimşek Emre Kaynak Sergisi 28 Mayıs'ta Koleksiyon'da açılıyor

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya'nın ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin ondördüncüsü CAN ŞİMŞEK MİMARLIK / Can Şimşek ve KAYNAK MİMARLIK / İsmail Emre Kaynak proje sergisi 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü açılıyor.

Serhat Akbay / Ahmet İğdirligil Mimari Proje Sergisi 26 Mart'ta açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya'nın uzun soluklu ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin 13.sü Koleksiyon İzmir Merkezi'nde açılıyor.

2014'ün ilk “Ofis Toplantısı" Kaynak Mimarlık’ta gerçekleşti

"Ofis Toplantıları"mız yeni yılda da devam ediyor. 2014'ün ilk toplantısına üyemiz Yüksek Mimar Emre Kaynak ve Kaynak Mimarlık ev sahipliği yaptı. Toplantımızın bu ayki sponsor firması ise AKG Gazbeton oldu.

İzmir SMD 10.Yıl Sergisi 23 Aralık'ta İZTO'da açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 2014 yılını "10. Yıl Sergisi" ile karşılıyor. 23 Aralık Pazartesi günü 16.00'da İzmir Ticaret Odası Sergi Salonu'nda açılacak sergide, ödüllü ve öne çıkan birçok mimari proje izlenebilecek.

6 Kasım'da ORAN Mimarlık'tayız

Derneğimiz tarafından düzenlenen "Ofis Toplantıları"nın Kasım ayı ev sahibi değerli üyemiz Vedat Tokyay ve Oran Mimarlık. 6 Kasım Çarşamba günü akşam 18.30'da gerçekleşecek olan etkinliğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

"Ofis Toplantıları"mızın Kasım buluşması ORAN Mimarlık'ta gerçekleştirildi

"Ofis Toplantıları"mızın Kasım ayı ev sahibi değerli üyemiz Vedat Zeki Tokyay ve 1994 yılında mimari tasarım, araştırma ve yapı uygulama alanlarında etkinlikte bulunmak üzere kurduğu ORAN Mimarlık oldu.

"Ofis Toplantıları"mızın Ağustos buluşması EKE Mimarlık'ta gerçekleştirildi

Bu yılın hemen başında, Mart ayında, Şehitler Caddesi’ndeki yeni ofisine taşınan EKE Mimarlık, İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) tarafından 2 ayda bir düzenlenen “Ofis Toplantıları”nın Ağustos ayı ev sahipliğini yaptı.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 10: Demirce Mimarlık / Alpay Demirci - Burçin Demirci

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin onuncusu DEMİRCE Mimarlık / Alpay Demirci – Burçin Demirci proje sergisi 25.09.13 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezinde açılıyor
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!