29 Nisan'da DEKOMOD Mimarlık'tayız

Derneğimiz tarafından düzenlenen "Ofis Toplantıları"nın Nisan ayı ev sahibi değerli üyemiz Hüsamettin Özkaymakçı ve Dekomod Mimarlık.

Ağustos ayı toplantımız EKOADM Mimarlık'ta

"Ofis Toplantıları"mızın Ağustos ayı buluşması, 28 Ağustos Perşembe günü saat 18.30'da, üyemiz Tamer Aksüt'ün ev sahipliğinde EKOADM Mimarlık'ta gerçekleştirilecektir.

2014'ün ilk “Ofis Toplantısı" Kaynak Mimarlık’ta gerçekleşti

"Ofis Toplantıları"mız yeni yılda da devam ediyor. 2014'ün ilk toplantısına üyemiz Yüksek Mimar Emre Kaynak ve Kaynak Mimarlık ev sahipliği yaptı. Toplantımızın bu ayki sponsor firması ise AKG Gazbeton oldu.

6 Kasım'da ORAN Mimarlık'tayız

Derneğimiz tarafından düzenlenen "Ofis Toplantıları"nın Kasım ayı ev sahibi değerli üyemiz Vedat Tokyay ve Oran Mimarlık. 6 Kasım Çarşamba günü akşam 18.30'da gerçekleşecek olan etkinliğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

"Ofis Toplantıları"mızın Kasım buluşması ORAN Mimarlık'ta gerçekleştirildi

"Ofis Toplantıları"mızın Kasım ayı ev sahibi değerli üyemiz Vedat Zeki Tokyay ve 1994 yılında mimari tasarım, araştırma ve yapı uygulama alanlarında etkinlikte bulunmak üzere kurduğu ORAN Mimarlık oldu.

"Ofis Toplantıları"mızın Ağustos buluşması EKE Mimarlık'ta gerçekleştirildi

Bu yılın hemen başında, Mart ayında, Şehitler Caddesi’ndeki yeni ofisine taşınan EKE Mimarlık, İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) tarafından 2 ayda bir düzenlenen “Ofis Toplantıları”nın Ağustos ayı ev sahipliğini yaptı.

Derneğimizin 47. Üyesi Uğur Onur Belgesini Aldı

Mart ayı ofis toplantımız için, derneğimize geçtiğimiz ay üye olan Mimar Uğur Onur ve Odeion Mimarlık’ın konuğu olduk. Uğur Onur’a İzmir SMD Üyelik Belgesi’nin verildiği toplantıya üyelerimiz büyük ilgi gösterdi.

“İzmir SMD Ofis Toplantıları”nın Haziran ayı ev sahibi MTU Mimarlık oldu

1993 yılından bu yana Dr. Erdal Kemahlıoğlu öncülüğünde çalışmalarını sürdüren MTU Mimarlık, “İzmir Serbest Mimarlar Derneği Ofis Toplantıları”nın Haziran buluşmasına ev sahipliği yaptı. Toplantının sponsor firması ise BYKS oldu.

Hüsamettin Özkaymakçı ve Tarkan Oktay Mimari Proje Sergisi 26 Ekim'de İzmir Koleksiyon'da Açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin yirmi birincisi 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi’nde açılıyor.
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!