TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi Mimarlık Haftası Etkinlikleri

Her yıl Ekim ayının ilk pazartesi günü Dünya Mimarlık Günü olarak kutlanıyor. Mimarlar Odası İzmir Şubesi, bu Pazartesi'yi izleyen hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Baykuşlar Toplanıyor'11

Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yaz Okulu Komisyonu öğrencileri tarafından bu sene ikincisi düzenlenen Baykuşlar Toplanıyor etkinliği 23-29 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor”

Hüseyin Egeli / Derya Akdurak Proje Sergisi 5 Şubat’ta açılıyor

Derneğimizin 47. Üyesi Uğur Onur Belgesini Aldı

Mart ayı ofis toplantımız için, derneğimize geçtiğimiz ay üye olan Mimar Uğur Onur ve Odeion Mimarlık’ın konuğu olduk. Uğur Onur’a İzmir SMD Üyelik Belgesi’nin verildiği toplantıya üyelerimiz büyük ilgi gösterdi.

“İzmir SMD Ofis Toplantıları”nın Haziran ayı ev sahibi MTU Mimarlık oldu

1993 yılından bu yana Dr. Erdal Kemahlıoğlu öncülüğünde çalışmalarını sürdüren MTU Mimarlık, “İzmir Serbest Mimarlar Derneği Ofis Toplantıları”nın Haziran buluşmasına ev sahipliği yaptı. Toplantının sponsor firması ise BYKS oldu.

Ayhan Abanozcu ve Murat Cellat Mimari Proje Sergisi 25 Kasım'da Açılıyor

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin onsekizincisi 25 Kasım 2015 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezinde açılıyor.

Hüsamettin Özkaymakçı ve Tarkan Oktay Mimari Proje Sergisi 26 Ekim'de İzmir Koleksiyon'da Açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin yirmi birincisi 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi’nde açılıyor.
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!