Egeli Proje ve Yapı / Hüseyin Egeli ve Kaynak Mimarlık / Emre Kaynak Mimari Proje Sergisi

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin yirmincisi 1 Haziran 2016 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi’nde açılıyor.

Çapraz Yansımalar Le Corbusier Sergisi İzmir'de

19 Nisan 2016‘da İzmir Mimarlık Merkezi’nde açılacak ve 17 Mayıs’a kadar izlenebilecek olan bu sergide, Emden’in fotoğraflarının yanı sıra, Le Corbusier üzerine araştırma ve çalışmaları olan akademisyenlerin yazdığı metinler de yer alıyor.

Tamer Aksüt ve Tufan Arkayın Mimari Proje Sergisi 30 Mart’ta Açılıyor

“Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin 19’uncusu EkoADM Mimarlık / Tamer Aksüt ve Arkayın Mimarlık / Tufan Arkayın proje sergisi 30 Mart 2016 Çarşamba günü açılıyor.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014 Sergisi İzmir'de Açılıyor

28 Eylül Pazartesi günü saat 19:00'da başlayacak kokteyl ile açılacak sergiye tüm İzmirli mimarları bekliyoruz!

Yalçın Kezer Mimari Proje Sergisi 25 Mart'ta açılıyor

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin onyedincisi Modul-ART Tasarım Proje / Yalçın Kezer proje sergisi 25 Mart 2015 Çarşamba günü açılıyor.

Uğur Onur / Necdet Ulema sergisi 26 Kasım'da Koleksiyon'da açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya'nın uzun soluklu ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin onaltıncısı 26 Kasım'da açılıyor.

Can Şimşek Emre Kaynak Sergisi 28 Mayıs'ta Koleksiyon'da açılıyor

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya'nın ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin ondördüncüsü CAN ŞİMŞEK MİMARLIK / Can Şimşek ve KAYNAK MİMARLIK / İsmail Emre Kaynak proje sergisi 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü açılıyor.

İzmir SMD 10.Yıl Sergisi 23 Aralık'ta İZTO'da açılıyor

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 2014 yılını "10. Yıl Sergisi" ile karşılıyor. 23 Aralık Pazartesi günü 16.00'da İzmir Ticaret Odası Sergi Salonu'nda açılacak sergide, ödüllü ve öne çıkan birçok mimari proje izlenebilecek.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 10: Demirce Mimarlık / Alpay Demirci - Burçin Demirci

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya’nın uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin onuncusu DEMİRCE Mimarlık / Alpay Demirci – Burçin Demirci proje sergisi 25.09.13 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezinde açılıyor

“Türkiye Mimarlığının Bugünü”

"Serbest Mimarlar Dernekleri – Koleksiyon Sergisi"

2012 Ulusal Mimarlık Sergisi: İzmir

Sergi, 1-7 Ekim 2012 tarihlerinde İzmir'de izlenebilir.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 5: EKE Mimarlık

İzmir SMD ve Koleksiyon Mobilya'nın ortak çalışması "Koleksiyon/İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin 5'incisi "EKE MİMARLIK / Öznur Turan, Seçil Şavklı" mimari proje sergisi 26 Eylül 2012 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi'nde açılıyor.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergisi 4: Çatı Mimarlık / Sevgi Molva ve Matu Mimarlık / Salih Zeki Pekin

Sergi, 30 Mayıs 2012 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi'nde açılıyor.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 3: M artı D MİMARLIK / Metin Kılıç, Dürrin Süer

Sergi 28 Mart 2012 – 23 Mayıs 2012 tarihleri arasında gezilebilir.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 2: Arkayın Mimarlık / A.Tufan Arkayın ve Oran Mimarlık / Vedat Zeki Tokyay

Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin ikincisinde Arkayın Mimarlık / A.Tufan Arkayın ve Oran Mimarlık / Vedat Zeki Tokyay mimari proje sergisi 25 Ocak 2012 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezi'nde açılıyor.
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!