“SMD’ler Çalıştayı 2017” Kalebodur Sponsorluğunda İstanbul’da Gerçekleşti

SMD’ler Çalıştayı, 8 Nisan 2017 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda, İzmir Serbest Mimarlar Derneği, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği ve Türk Serbest Mimarlar Derneği(TSMD), üyelerinin katılımıyla İstanbul Kalebodur Merkez Binası’nda yapıldı.

İzmirSMD'nin Yeni Başkanı Hüseyin Egeli oldu

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmirSMD), 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda; 2017 - 2019 dönemi yeni yönetimini belirledi ve yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Hüseyin Egeli seçildi.

İzmir SMD Üyeleri’nin 2017 Yeni Yıl Yemeği La Mahzen’de gerçekleşti

İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyeleri, “2017’ ye merhaba” yemeğinde bir araya geldi.

Hüseyin Egeli & Tufan Arkayın Mimari Proje Sergisi İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Açıldı

İzmir Ekonomi Üniversitesi D Blok zemin kat çok amaçlı salonda gerçekleşen açılış panelinde Egeli ve Arkayın öğrencilere bazı projelerini sunarak tecrübelerinden bahsettiler, öğrencilerin sorularına cevap verdiler.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği, İzmir'de gerçekleşen SMD'ler Toplantısı'nda İstanbul ve Ankara SMD'yi ağırladı

Birincisi İstanbul SMD, ikincisi Ankara SMD tarafından düzenlenen SMD' ler toplantılarının üçüncüsüde geçtiğimiz Cuma günü (11 Kasım) İzmir'de gerçekleştirildi.

Hüsamettin Özkaymakçı ve Tarkan Oktay Mimari Proje Sergisi Açıldı

Dekomod Mimarlık / Hüsamettin Özkaymakçı & Tarkan Oktay Mimarlık / Tarkan Oktay mimari proje sergisi 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Koleksiyon İzmir Merkezinde açıldı.

İzmir SMD'den Tasarım Köyü'ne Destek

İzmir’de öğrenim gören bir grup öğrenci ve mimar/grafik tasarımcıdan oluşan ekibin düzenlediği Tasarım Köyü İzmir etkinliği, 27 Ağustos- 5 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşti.

Değerli Mimar Salih Zeki Pekin' i Kaybettik

Mimarlık camiasının önemli isimlerinden, İzmir Serbest MimarlarDerneği'nin (SMD) kurucu üyesi ve eski başkanlarından olan Salih Zeki Pekin'i kaybettik. Ailesine, sevenlerine ve mimarlık camiasına başsağlığı diliyoruz.

Egeli Proje ve Yapı / Hüseyin Egeli & Kaynak Mimarlık / Emre Kaynak Mimari Proje Sergisi Açıldı

“Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin yirmincisi Egeli Proje ve Yapı / Hüseyin Egeli ve Kaynak Mimarlık / Emre Kaynak Mimari proje sergisi Koleksiyon İzmir'de açıldı.

Tufan Arkayın ve Tamer Aksüt Sergisi açıldı

EKOADM MİMARLIK / TAMER AKSÜT ve ARKAYIN MİMARLIK / TUFAN ARKAYIN mimari proje sergisi açıldı.

Prof. Dr. Rauf Beyru'u kaybettik

İzmir Serbest Mimarlar Derneği onur üyesi olan değerli hocamız Prof. Dr. Rauf Beyru' ya Allah’tan rahmet; ailesine, tüm sevenlerine ve mimarlık camiasına başsağlığı dileriz.

Tatbikat Mimarlık / Ayhan Abonozcu & Murat Cellat Mimari Proje Sergisi Açıldı

“Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinin on sekizincisi Tatbikat Mimarlık / Ayhan Abanozcu ve Murat Cellat mimari proje sergisi 25 Kasım' da Koleksiyon İzmir Merkezinde açıldı.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği Olağanüstü Genel Kurul Çağrısı

Derneğimizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı “6 Aralık 2015 Pazar günü saat 10.00”da “Pasaport Kordon Otel Roof Deniz Salon” unda gerçekleşecektir.

İzmir SMD İkili İş Görüşmeleri 2015 Tamamlandı

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) üye mimarları ile yapı sektörü firmaların buluştuğu" İkili İş Görüşmeleri", Yapı-Endüstri Merkezi organizasyonuyla İzmir Yapı Fuarı Salon 1'de gerçekleştirildi.
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!