Kuruluşumuzun 10. Yılını Kutladık

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 10. Kuruluş Yıldönümü'nü, mimarlık camiasını buluşturan bir davetle kutladı. Davetle aynı mekanda düzenlenen "İzmir SMD 10. Yıl Sergisi" ise katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Prof. Dr. Gürhan Tümer’i kaybettik

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürhan Tümer, 20 Eylül Cuma günü vefat etmiştir.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 10 Yaşında

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 10. Kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. 19 Eylül Perşembe günü "10. Yıl Daveti" ile başlayacak kutlamalar; aynı gün açılışı yapılacak olan "10. Yıl Sergisi" ile devam edecek.

"Ofis Toplantıları"mızın Ağustos buluşması EKE Mimarlık'ta gerçekleştirildi

Bu yılın hemen başında, Mart ayında, Şehitler Caddesi’ndeki yeni ofisine taşınan EKE Mimarlık, İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) tarafından 2 ayda bir düzenlenen “Ofis Toplantıları”nın Ağustos ayı ev sahipliğini yaptı.

28 Ağustos'ta EKE Mimarlık'a davetlisiniz

EKE Mimarlık, İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) tarafından 2 ayda bir düzenlenen "Ofis Toplantıları"nın Ağustos ayı ev sahipliğini yapacak.

Megaron'a ikinci Red Dot Ödülü

Dünya çapında tasarım dünyasına yön veren ve tasarımda yenilikçi ve kalite hedefli üretimleri öne çıkaran Red Dot ödülleri ikinci kez Megaron'a verildi.

İzmir SMD kuruluşunun 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor

Bu yıl kuruluşunun 10. yılı olan İzmir Serbest Mimarlar Derneği, düzenleyeceği bir dizi etkinlikle, 10. yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

DEÜ'nün genç mimarlarına İzmir SMD'den ödül

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2012-2013 mezuniyet töreninde dereceye giren genç mimarlara, İzmir SMD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kılıç tarafından ödül verildi.

Serbest Mimarlar Dernekleri'nden Çamlıca Yarışması ile İlgili Basın Duyurusu

Türk Serbest Mimarlar Derneği, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği ve İzmir Serbest Mimarlar Derneği Çamlıca Camisi ile ilgi ilgili ortak bir basın açıklaması yayınladı.

4. Serbest Mimarlık Dernekleri Çalıştayı Sonuç Bildirgesi Açıklandı

"4. Serbest Mimarlık Dernekleri Çalıştayı"nda, yeni SMD'lerin kurulması, federasyon kurma çalışmaları, mimarlık telif haklarının korunması ve siyasi iktidarın kamu yapılarına olumsuz etkisinin önlenmesi gibi konular tartışıldı.

SMD'ler Mimarlık Çalıştayı'nın Dördüncüsüne İlgi Büyüktü

Daha önce sırayla İzmir, Çanakkale ve Antalya'da yapılan "SMD'ler Mimarlık Çalıştayı"nın dördüncüsü, 11-12 Mayıs 2012 tarihleri arasında Kalebodur sponsorluğunda Bodrum'da gerçekleşti.

SMD'ler Mimarlık Çalıştayı 4 Bodrum'da Gerçekleştirilecek

Serbest Mimarlar Dernekleri Kalebodur ev sahipliğinde Bodrum’da buluşuyor.

"Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" Sergileri 1: Birok Mimarlık ve Celal Koç Mimarlık

İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmir SMD) ve Koleksiyon Mobilya'nın ortak çalışması "Koleksiyon / İzmir SMD Mimarları Ağırlıyor" sergilerinin ilki Birok Mimarlık/Şükrü Kocagöz ve Celal Koç Mimarlık/Celal Koç sergisi, Koleksiyon İzmir Merkezi'nde açılıyor

Serbest Mimarlar Dernekleri 3. Çalıştayı KALE Grubu'nun Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

Serbest Mimarlar, mesleki sorunlarını tartışmak üzere 27 Mayıs 2011 tarihinde Antalya'daki The Marmara Oteli'nde buluştu.
Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!