“SMD’ler Çalıştayı 2017” Kalebodur Sponsorluğunda İstanbul’da Gerçekleşti

SMD’ler Çalıştayı, 8 Nisan 2017 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda, İzmir Serbest Mimarlar Derneği, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği ve Türk Serbest Mimarlar Derneği(TSMD), üyelerinin katılımıyla İstanbul Kalebodur Merkez Binası’nda yapıldı.

Kalebodur Pazarlama İletişimi Müdürü Pelin Özgen Piker’in açılış konuşması ve Kalebodur ürünleri tanıtım sunumuyla başlayan çalıştay kapsamında, İş Yapma Koşullarının Düzenlenmesi, Yurtdışı İşler, Mevzuat Sorunları, SMD’lerin Geleceği ve SMD Ortak Çalışmaları konu başlıklarında 5 grup oluşturularak, üyelerden her bir konuya yönelik sorun analizleri ve çözüm önerileri elde etmeleri istendi.

Çalıştayın genel moderatörlüğünü TSMD üyesi Enis Öncüoğlu yaparken Grup çalışmalarından önce TSMD üyesi Tülin Çetin, çalıştay kapsamını, amaçlarını ve çalışma yöntemini katılımcılara aktardı. Gruplar belli bir zaman diliminde çalışarak konularına yönelik görüşler elde ettiler ve günün sonunda toplu sunumlar ile katılımcılara aktarımda bulundular.

Çok verimli geçen çalıştayın, Grup çalışmalarında ortaya çıkan verilerden oluşan sonuç bildirisi ileriki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Pin It


Yorum bırakmak için kullanıcı girişi yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!