Yeni üyelerimize paketlerinin takdim edildiği, Işıklar Tuğla sponsorluğunda gerçekleşen kokteylde İzmirSMD üyeleri bir araya geldi.
Yeni İzmirSMD üyelerimiz:
Kaya Kayoğlu
Serdar Bolposta
Tolga Kezer
Emrah Akpınar
Katılım ve desteklerinden dolayı İzmirSMD üyelerine, Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu'ya ve etkinlik sponsorumuz Işıklar Tuğla'ya teşekkür ederiz.
Dürrin Ulema, Uğur Onur, H. Onur Dinmez, Ahmet S. Tükel, Pınar Odaman, Melis Varkal, Gözde Susam İnanç, Necdet Ulema, Pınar Devrim Önemli, Arda Beset, Noyan Umur Vural, Mert Uslu, Barış Kursav, Gökçe Kursav, Hüseyin Egeli, Salih Seymen, Burçin Demirci, Tamer Aksüt, Eren Yardımcı, Öznur Çakır, Durmuş Ali Kasap, Yelda Tuna, Tarkan Oktay
![](https://izmir-smd.org.tr/Admin/Uploads/f325244a-af05-43e7-b23b-a2789eb07be2IzmirSMDyeni üye_02.jpg)
![]( https://izmir-smd.org.tr/Admin/Uploads/c8c6c543-9ed8-4253-8d14-a6843dd62365IzmirSMDyeni üye_05.jpg)
![](https://izmir-smd.org.tr/Admin/Uploads/f983fcdc-d46d-44cf-af30-6b6bbf796d92IzmirSMDyeni üye_04.jpg)
![]( https://izmir-smd.org.tr/Admin/Uploads/759200e8-8f37-4954-91e3-9127b05e0d0fIzmirSMDyeni üye_08.jpg)
![]( https://izmir-smd.org.tr/Admin/Uploads/fb1986c2-491e-41c0-b0fc-2e6ba607ef9aIzmirSMDyeni üye_10.jpg)